0

Kaltrina vazhdon të jetë personazh shumë i dashur.

Ajo tani është e martuar dhe është në pritje për të lindur vajzën e saj të dytë, shkruan ORAinfo.

Moderatorja është shumë aktive në rrjete sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën duket se është shëndoshur shumë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE