0

Kaltrina Mikushnica është moderatorja që u bë e njohur në publik për një kohë shumë të shkurtër.

Me thjeshtësinë dhe elegancën e saj, Kaltrina arriti të bëhet një ndër më të pëlqyerat e publikut, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën uron vjehrrin për ditëlindje, duke publikuar kështu imazhin më të bukur të tij me mbesën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE