0

Kaltrina vazhdon të jetë shumë e dashur.

Atë tashmë mund ta shohim ҫdo ditë në emisionin e mëngjesit, shkruan ORAinfo.

Kaltrina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku tregon se është duke shkuar në punë.

E veshur në të kuqe, Kaltrina po duket shumë e bukur dhe simpatike./ORAinfo/

SHPËRNDAJE