0

Kaltrina vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Ajo është e martuar dhe tashmë është nënë e dy vajzave, shkruan ORAinfo.

Vajzën e vogël, Kaltrina e lindi një muaj më parë dhe e pagëzoi me emrin Mara.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet bashkë me burrin e saj i cili po e shikon ҫuditshëm.

“Kur gruaja don me ble diҫka”- ka shkruar Kaltrina./ORAinfo/

SHPËRNDAJE