0

Gjiko dhe Elita vazhdojnë të jeë shumë të dashur për publikun.

Ata janë martuar para pak muajsh dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, shkruan ORAinfo.

Elita pas lindjes është kthyer në formën e saj më të mirë.

Sot ajo ka publikuar një foto të djalit të saj dhe vajzës së Kaltrinës.

Të dy duken shumë të ëmbël pranë njëri-tjetrit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE