0

Kaltrina Mikushnica është emri i një prej moderatoreve më të njohura shqiptare.

Duke qenë edhe një ndër më të pëlqyerat, edhe jeta e saj private është jo pak e përfolur në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Ajo është e martuar, ka një vajzë dhe tani është në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë.

Dje, vajza e saj festoi ditëlindjen e katërt, e përveç festës së djeshme, Kaltrina sot ia ka blerë edhe një fustan./ORAinfo/

SHPËRNDAJE