0

Kaltrina Mikushnica është emri i një prej moderatoreve më të njohura shqiptare.

Duke qenë edhe një ndër më të pëlqyerat, edhe jeta e saj private është jo pak e përfolur në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Ajo është e martuar, ka një vajzë dhe tani është në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë.

Kaltrina është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

E sot ajo ka publikuar një foto ku shihet në një dyqan të këpucëve, duket qe është në dilemë për zgjedhjen e ngjyrës të kuqe apo të zezë.

Por ajo qe merr gjithë vëmendjen është barku i saj që i është fryer shumë. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE