0

Kështu duket Kallashi me fytyrë si fëmijë.

Janë lëvizjet e veçanta që Kallashi të jetë pjesë e lajmeve rozë.

Duke qenë tejet aktive në rrjete sociale, ajo pothuajse me çdo veprim kalon në lajm, shkruan Kosovarja.

Këtë herë, përmes efektit snapchat ajo ka realizuar një imazh se si do të ishte me fytyrë të fëmijës.

Një vajzë simpatike dhe tejet e ëmbël, shihet Kallashi në imazhin që ka postuar së fundmi.

Theksojmë, ajo mbetet një emër tejet provokues me veprimet që bën.

SHPËRNDAJE