0

Ishte pjesë e shumë serialeve vendore dhe u bë e dashur për publikun.

Aktorja e njohur, Yllka Gashi është e njohur për publikun kosovarë përmes disa serialeve të njohura vendore.

Por, ajo ka një kohë të gjatë që i ka munguar ekranit, mirëpo aktive po tregohet në rrjetet sociale duke publikuar momente të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Yllka aktualisht është duke jetuar në Amerikë bashkë me familje. Aktorja është e martuar dhe ka një vajzë me emrin, Nina, shkruan rtv21.

Së fundmi ajo ka publikuar një portret familjar, ku përfshihet vajza dhe bashkëshortit i saj. Në këtë portret, familja e tyre duken shumë të lumtur afër njëri-tjetrit.

SHPËRNDAJE