0

Këngëtari i mirënjohur, Mehdin Përgjegjaj sot po feston 40-vjetorin e lindjes.

Në ditën e ditëlindjes ai mori urime të shumta si nga familjarë të tij ashtu edhe nga shokë e kolegë, përcjell ORAinfo.

Duket se për ta festuar këtë ditë ai ka zgjedhur një mënyrë shumë interesante.

Së bashku me Lulen dhe shokët e tij, Meda ka shkuar të shikojë futboll./ORAinfo/

SHPËRNDAJE