0

Luljeta Përgjeqaj u bë e njohur në publik e në media si gruaja e këngëtarit, Meda.

Ajo dhe Meda janë martuar që një kohë të gjatë dhe janë prindër të katër fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Lulja është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto për ditëlindjen e vjehrrës e më vonë ajo uroi edhe këngëtaren e njohur, Violetë Kajtazi e që për Lulen duket se është një person shumë i veçantë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE