0

Reja e Shyhretes vazhdon të mbetët shumë e përfolur.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet pranë dyqanit të “Louis Vuitton”.

Learta duket se bën një jetë luksoze./ORAinfo/

SHPËRNDAJE