0

Ajo është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore.

Engji u bë e njohur në fillim si vajza e këngëtares, Shyhrete Behluli, shkruan ORAinfo.

Engji është shumë aktive në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Tani ajo duket e bukur në çdo foto që publikon.

Engjellusha se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e mbushur me ari.

Ajo në foton e fundit shihet të vendosur në dorë një orë dhe një zinxhirë të shtrenjtë. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE