0

Jasmina është kthyer në një ndër konkurrentet më të komentuara të “Përputhen”.

Ajo është shumë e ndjekur dhe në rrjete sociale, ku me një postim të bërë së fundmi ka treguar se ka bërë një ndryshim të guximshëm në pamje.

Konkurrentja i ka lyer flokët me blu dhe lejla të theksuar.

Ky ndryshim është pritur mirë nga ndjekësit, por edhe nga Andi. “Calebi’, i ka komentuar ai, shoqëruar me një zemër.

Kujtojmë se dyshja kanë deklaruar se janë në “Përputhen” vetëm për njëri-tjetrin.

Që në fillim është vënë re një kimi mes tyre, por mbetet të presim për të parë si do të vazhdojë historia.

SHPËRNDAJE