0

Seriali ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ po vazhdon të jetë një ndër më të popullarizuarit si në Turqi ashtu edhe më gjerë.

Aktorët e këtij seriali u bënë tejet të njohur dhe të pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Një ndër aktoret më të përfolura është padyshim edhe ‘Jasemini’ rol ky i aktores Hazal Turesan.

Ajo në serial e kishte në vajzë dhe duket se e donte shumë pasi në disa foto që janë publikuar ajo shihet duke e përqafuar atë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE