0

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAvip.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Se fundmi Remzia ka publikuar një foto ku shfaqet se bashku me rejën dhe mbesën e saj.

“Me të bukurat e mija”, e ka përshkuar foton këngëtarja.

Edhe pse vjehërr e re, duket se Remiza ka një simpati të madhe për nusen e djalit, Gëzimen. /ORAvip/

SHPËRNDAJE