0

Është duke u zhvilluar ndeshja mes Përfaqësueses së Kosovës dhe Danimarkës.

Një numër i madh i të pranishmëve shihet në stadiumin “Fadil Vokrri” aty ku edhe po zhvillohet ndeshja, shkruan ORAinfo.

E një ndër të pranishmet, si pothuajse gjithmonë është edhe ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga.

Ajo që bie në sy është veshja sportive e Jahjagës, të cilën rrallëherë jemi mësuar ta shohim të tillë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE