0

Caglar Ertugrul është aktori shumë i njohur turk.

Edhe pse luajti në shumë filma e seriale, në publikun shqiptar ai u bë i njohur me rolin e ‘Jagizit’ në serialin, ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

Ai njihet si një ndër aktorët më të bukur turk.

Mirëpo, jashtë serialit ai ka ndryshuar aq shumë sa mezi njihet./ORAinfo/

SHPËRNDAJE