0

Caglar Ertugrul është aktori shumë i njohur turk dhe një ndër më të pëlqyerit jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë.

Edhe pse luajti në shumë filma e seriale të tjera turke, në publikun shqiptar ai u bë i njohur me rolin e ‘Jagizit’ në serialin shumë të njohur turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

Ai u bë I pëlqyer sidomos me pamjen e tij.

Mirëpo nga fotografitë e tij, shohim që ‘Jagizi’ në serial është shumë I pashëm, por në realitet është edhe më i bukur. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE