0

Caglar Ertugrul është një prej aktorëve më të pëlqyer turk.

Me rolet e tij ai u bë tejet I njohur sin ë publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar u bë I njohur me rolin e ‘Jagizit’ në serialin shumë të popullarizuar, ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’.

Ai komentohet shumë edhe për jetën pirvate e sidomos për lidhjet e tij.

E së fundi në rrjete sociale po çarkullon një foto e tij me të dashurën, dhe ku ata shihen të përqafuar në mes të rrugës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE