0

Ai është një ndër aktorët më të bukur të kinematografisë turke.

Caglar Ertugrul mori rolin kryesor në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ dhe me këtë rol u bë tejet I suksesshëm, përcjell ORA

Me rolin e ‘Jagizit’ në këtë serial u bë i njohur edhe në publikun shqiptar.

Ai është shumë i përfolur në publik e në media, sidomos për lidhjet e tij.

Së fundi ai ka dalë në darkë me të dashurën e tij dhe po duken të dy shumë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE