0

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo ka ndarë me ndjekësit pamje nga momentet që ka kaluar këtë të diele bashkë me familjen e saj.

Këngëtarja ka shijuar kohën e mirë në vilën e saj në fshatin Bërnicë e Epërme, bashkë me fëmijë dhe bashkëshortin. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE