0

Majlinda vazhdon të jetë shumë e përfolur.

Ishte lidhja me reperin e njohur, Majk ajo që e bëri tejet të njohur, shkruan ORAinfo.

Nga kjo lidhje e shkurtër ata kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan.

Edhe pse është një nënë shumë e përkushtuar, ajo nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto të prindërve të saj kur ishin të rinjë.

Ata po duken shumë të dashuruar dhe me shumë stil./ORAinfo/

SHPËRNDAJE