0

Aktorja e famshme Adriana Matoshi e njohur me emrin si “Sasa” tek seriali “O sa mire” shpesh herë ka publikuar imazhe duke u ndjerë nostalgjike për kohën e rinisë.

Duke na befasuar me pamjen e saj se si ka arritur të ruajë bukurinë dhe origjinalitetin përkundër viteve, secilën herë arrin të merr vëmendje me publikimet e saj, shkruan Kosovarja.

Në një imazh të ripostuar në vitin 2003, aktorja tregoj se si dukej para 17 viteve duke qenë e shoqëruar me tri miket e saj.

E thjeshtë dhe mjaftë unike kjo aktore, duke na lenë pa mend gjithmonë, në çdo paraqitje.

Se sa bukur dukej edhe aso kohe, mund ta shihni përmes imazhit në vazhdim.

SHPËRNDAJE