0

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina që me zërin dhe pamjen e saj u bë një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Që nga moment i daljes në skenë ajo ka sjellur vetëm hite të padiskutuara dhe të pëlqyera shumë nga fansat, përcjell ORAinfo.

Edhe sot Nora është shumë aktive në muzikë dhe kohë pas kohe publikon projekte të reja.

Krahas kësaj ajo është mjaft aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Së fundmi, ajo ka rrëmbyer vëmendje me dy foto në të cilat ka pozuar me një fustan të shkurtër ngjyrë rozë, duke theksuar kështu linjat e saj trupore.

Faqja shqiptare në Instagram, “What They Wearin”, ka zbuluar se Nora për fustanin e shkurtër rozë ka shpenzuar 156 euro. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE