0

Engjëllusha Salihu është këngëtarja që ndonëse në moshë të re arriti të jetë shumë e suksesshme në muzikën popullore.

Ajo u bë e njohur fillimisht si vajza e këngëtare, Shyhrete Behlulit dhe tani ai është një këngëtarë shumë aktive, përcjell ORAinfo.

Para pak ditëve ajo festoi ditëlindjen e saj të 24-të dhe pasi po qëndronte jashtë vendit nuk mund ta festonte.
Sot, ajo është kthyer në shtëpi ku i kanë organizuar festë të madhe.
Ajo tani ka publikuar një foto ku shfaqet para gjerave që ka përgatitur për ditëlindjen e saj.

Tavolina e përgatitur për ditëlindjen e Engjit duket e stërmbushur. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE