0

Elita Rudi është një ndër moderatoret më të përfolura nga mediat dhe publiku shqiptar.

Ajo para pak muajsh u martua me reperin, Gjiko dhe dasma e tyre madhështore e me shumë të ftuar mori vëmendjen e të gjithëve, përcjell ORAinfo.

Elita tani është shtatzënë në fëmijën e parë dhe gjatë kësaj kohe duket se ka ndryshuar shumë.

Ajo tani ka publikuar dy foto ku shfaqet e veshur me një pallto të gjatë e ngjyrë vjollce, me këtë stil ajo ka befasuar fansat e saj. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE