0

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAvip.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në videon e fundit ajo shihet në një aeroplan privat, ku tregon se kush janë dy personat që po e shoqërojnë atë./ORAvip/

SHPËRNDAJE