0

Mimoza Shkodra është një ndër këngëtaret shqiptare më të përfolura në publik dhe në media.

Ajo filloi karrierën disa vite më parë dhe me këngët e saj u bë menjëherë një ndër më të pëlqyerat e publikut, përcjell ORAinfo

Vitet e fundit u përfol shumë për të sidomos për jetën e saj personale. Ajo u fejua para disa muajve me këngëtarin, Seldi Qalliu, mirëpo fejesa e tyre zgjati vetëm pak muaj.

Ajo tani vazhdon jetën e saj jashtë Kosovës, e që duket se këtë kohë po e shijon shumë.

Sot, në Instastory ajo ka publikuar një fotografi në krahët e një mashkulli shumë muskuloz e që është shumë i njohur për publikun si Batman./ORAinfo/

SHPËRNDAJE