0

Nora Istrefi është një ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku shqiptar.

Ajo përveç me zërin e saj, shquhet me pamjen dhe me paraqitjet e saj gjithmonë elegante dhe plot stil, përcjell ORAinfo.

Edhe jeta private e saj është shumë e përfolur në media rozë. Nora është e martuar me muzikantin Robert Berisha, dhe kanë një vajzë, Renenë.

E kur në shtëpi mungon Roberti, Nora dhe Rene gjejnë mënyra të ndryshme për tu argëtuar.

Ato se fundi kanë publikuar një video ku shfaqen duke luajtur me njëra tjetrën. Kaq mirë po e kalojnë nënë e bijë. /ORAinfo/ 

SHPËRNDAJE