0

Labinot Gashi dhe gruaja e tij Qëndresa para dy ditësh patën momentin më të lumtur të jetës së tyre, lindjen e fëmiut të tyre të parë.

Ata e e pagëzuan vajzën e tyre me emrin Rroa, përcjell ORAinfo.

Ndonëse është ende i emocionuar nga lindja e vajzën, Labi duket se iu ka kthyer normalitetit dhe punës së tij të përditshme.

Ai sot ka postuar fotografi dhe video të emisionit të tij ‘Një kafe me Labin’ e që po xhirohet në këto momente./ORAinfo/

SHPËRNDAJE