0

Egzona Muqiqi u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Ajo tani është tejet e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe shumë tërheqëse edhe pse është nënë e tre fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Egzona nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Ajo sot ka publikuar shumë foto ku shihet sa ka veshur fustane të ndryshme sot, edhe pse është koha e iftarit ajo vazhdon ende të qëndrojë në punë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE