0

Big Mama është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia që me dukjen dhe zërin e veçantë qysh në fillim u bë shumë e njohur për publikun.

Ajo në vitet e fundit u përfol shumë sidomos pas ndërhyrjes së saj në trup duke humbur kështu peshën e tepërt, shkruan ORAinfo.

Big Mama është edhe shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku na njofton me të rejat rreth jetës së saj.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka shkuar në Nju Jork, e me këtë pamje s’e kemi parë ndonjëherë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE