0

Tuba Büyüküstün është aktorja shumë e njohur dhe e pëlqyer turke.

Me filmat dhe serialet e saj, ajo arriti të ketë sukses të madh si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e ‘Filizit’.

Duket se kaq vite pas serialit ajo ka ndryshuar shumë dhe bie në sy stili i saj si rebele./ORAinfo/

SHPËRNDAJE