0

Giovanna Antonelli është një prej aktoreve më të njohura braziliane.

Ajo shquhej për vite me radhë si një ndër më të bukurat e Brazilit, përcjell ORAinfo.

Roli që e bëri tejet të njohur në publikun kombëtar dhe atë të huaj është ai i ‘Zhades’ në serialin ‘Kloni’.

Kaq vite pas serialit, duket se ajo ka ndryshuar shumë.

Madje, ajo në fotot që i ka publikuar shihet se ka ndryshuar shumë duke e bërë stilin si një rebele./ORAinfo/

SHPËRNDAJE