0

Ish reja e Danit sjellë një foto të nxehtë.

Dafina Haziri është vajza nga Peja e cila filloi të njihej si reja e ardhshme e Danit.

Ajo dhe Andi ishin fejuar vitin e kaluar, por askush s’do e mendonte se ky vit nuk do i gjente më bashkë, shkruan Kosovarja.

E gjitha u kuptua me anë të rrjeteve sociale ku dyshja nuk e ndjekin më njëri-tjetrin, e më pas edhe në konagjeqin e vajzës së Danit ku Dafina nuk ishte prezente.

Se çka ndodhi askush nuk e di. Thjesht siç duket i kanë dhënë fund në mënyrë të civilizuar.

Së fundmi, Dafina është ajo e cila ka postuar një imazh ku po duket mjaft mirë edhe pas ndarjes.

SHPËRNDAJE