0

Dafina tashmë është përsonazh shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë e njohur si e fejuara e djalit të Danit, shkruan ORAvip.

Por, pak kohë më parë ata i dhanë fund fejesës së tyre.

Sonte ajo shihet se ka dal dhe po kalon shumë mirë./ORAvip/

SHPËRNDAJE