0

Dafina tashmë është përsonazh shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë e njohur si e fejuara e djalit të Danit, shkruan ORAvip.

Por, pak kohë më parë ata i dhanë fund fejesës së tyre.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur e tëra me të zeza dhe po duket shumë atraktive./ORAvip/

SHPËRNDAJE