0

Modelja nga Prishtina, Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë shkruan ORAvip.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Sot ajo ka publikuar disa imazhe duke shijuar borën në Prishtinë.

E veshur firmato dhe me shumë stil, Majlinda po shkëlqen në këtë pamje. /ORAvip/

SHPËRNDAJE