0

Aktorja e mirënjohur, Adriana Matoshi po bëhet çdo ditë e më shumë një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Edhe pse filloi karrierën qysh moti, është roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ që po e bën gjithnjë e më të popullarizuar, përcjell ORAinfo.

‘Sasa’ është tejet e komentuar edhe për jetën e saj private ku jeton me katër fëmijët e saj dhe e ndarë nga burri.

E ish-burri i saj, Albert Sylejmani tani është lidhur me një të dashur të re e të cilën nuk po heziton ta ekspozojë shpësh në rrjete sociale./ORAinfo/

SHPËRNDAJE