0

Adriana Matoshi është aktorja që çdo ditë e më shumë po bëhet tejet e pëlqyer në publik.

Është roli i ‘Sasës’në serialin ‘O sa mirë’ që po e bën çdo ditë e më të popullarizuar, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë epërfolur edhe për jetën e saj private ku tani është e ndarë dhe jeton së bashku me katër fëmijët e saj.

Dje vajza e saj ka shkuar në mbrëmjen e maturës dhe si duket e gjithë familja janë mbledhur për ta përcjellur atë.

E një nga fotot më të veçanta është ai që publikoi babai i saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE