0

Adriana Matoshi është një prej aktoreve më të pëlqyera kosovare.

Ajo nisi karrierën shumë e re dhe që nga atëherë është shumë e pëlqyer në publik, përcjell ORAinfo.

Është roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ ai që po e bën edhe më të përfolur.

Ajo është shumë e komentuar edhe për jetën private, ku jeton e ndarë nga burri dhe me katër fëmijët.

Ish-burri i saj, Albert Sylejmani na prezantoi dje me të dashurën.

E kjo duket se nuk po e shqetëson më Adrianën pasi sot ka publikuar një foto ku shihet se posa ka dalë nga grimerja e rregulluar për të dalë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE