0

Kaona Sylejmani është vajzë shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo është vajza e aktorës së njohur kosovare, Adriana Matoshit, shkruan ORAinfo.

Prindërit e Kaonës janë të ndarë dhe po vazhdojnë jetën secili në formën e vet.

Babai i saj, Alberti tashmë ka një të dashur të re, me të cilën Kaona duket se ka raporte të mira, pasi e ndjekin njëra tjetrën në Instagram./ORAinfo/

SHPËRNDAJE