0

Moderatorja e njohur infektohet me koronavirus.

Moderatorja e famshme amerikane Ellen DeGeneres infektohet me koronavirus.

Moderatorja e famshme amerikane, Ellen DeGeneres njoftoi se ka rezultuar pozitive për Covid-19.

Përmes një postimi në Tëitter, DeGeneres tha se ndihej “mirë tani”, dhe shtoi se do të “rikthehej” pas pushimeve.

Sipas produksionit që ajo drejton, Ellen e ka transmetuar emisionin e saj, duke respektuar protokollet e Covid-19 dhe ende nuk dihet se ku është infektuar.

SHPËRNDAJE