0

Gold Ag sjell imazhin më të ëmbël me djalin.

Gold AG është njëri ndër reperët më të njohur në vendin tonë.

Ai para pak ditësh është bërë baba për herë të parë, shkruan ORAinfo.

Goldi dhe gruaja e tij Ermira e kanë paëzuar djalin e tyre me emrin Gueril.

E sot, Goldi ka ublikuar foton më të ëmbël me djalin.

SHPËRNDAJE