0

Gjiko publikon imazhin e ëmbël familjar.

Gjiko së fundmi ka publikuar një fotografi familjare.

Elita dhe Gjiko një ndër çiftet më të pëlqyera dhe të përfolura nga publiku, duket se po kalojnë një ditë familjare, shkruan lajmi.net.

Rep artsti ka publikuar në llogarinë e Instagramit disa imazhe se bashku me partneren Elita Rudin dhe djalin e tyre Zërin.

Përmes imazheve mund të themi se ata po kalojnë një ditë mjaft të bukur derisa duken të buzëqeshur dhe të relaksuar.

Kujtojmë se projekti fundit muzikor i Gjikos vjen si bashkëpunim me rep artisten Melinda Ademin dhe titullohet “X5”.

SHPËRNDAJE