0

Egzona Muqiqi u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Ajo tani është tejet e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe shumë tërheqëse edhe pse është nënë e tre fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Egzona është edhe shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në instagram ku posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar disa foto ku shihet fustanat nga dyqani i saj, e me këtë në tregon se ajo po rri në punë edhe në kohë të iftarit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE