0

Learta Jakupi është një prej nuseve më të përfolura të estradës shqiptare.

Ajo u bë e njohur pas martesës me djalin e këngëtares, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Learta komentohet shumë sidomos për raportin që e ka me vjehrrën dhe kunatën e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto të Engjit në Instastory dhe me këtë ajo na ka treguar se ia ka zgjedhur fustanin më të bukur të dyqanit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE