0

Majlinda Zeka është tani një prej personazheve më të përfolura në publik e media.

Ajo nga lidhja me reperin Majk ka një djalë që e ka quajtur, Roan, shkruan ORAinfo.

Majlinda njihet si një person shumë aktiv në rrjete sociale, dhe paraqitjet e saj tërheqëse nuk mungojnë.

Majlinda shfaqet shumë e përkushtuar ndaj djalit të saj Roanit.

Mbrëmë ajo ka publikuar disa foto të Roanit i cili shfaqet i veshur me pixhama dhe i gatshëm për gjumë.

E Roani duket i buzëqeshur para se të shkojë në shtrat. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE