0

Afërdita Dreshaj është ndër këngëtaret më të dashura.

Ajo njihet si një vajzë shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Afërdita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një pamje, ku shihet se i ka shkuar nëna për vizitë.

E për këtë, padyshim se Afërdita është gëzuar shumë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE